Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Společnost BROCA je pojišťovací zprostředkovatel, který poskytuje komplexní služby v oblasti pojišťovnictví na českém pojišťovacím trhu od roku 2014.

Naší hlavní činností je zprostředkování, správa a průběžná kontrola pojištění klientů, vyhodnocení rizik, optimalizace pojistného krytí.

Ve společnosti BROCA s.r.o., pracují odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti pojišťovnictví již od roku 1998. Všichni pracovníci, kteří se přímo podílí na uzavírání pojistných smluv jsou držiteli Osvědčení o úspěšném vykonání odborné zkoušky podle zákona č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění. Naši specialisté jednají vždy v zájmu klienta.

Splňujeme všechny požadavky vztahující se k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele, které ukládá zákon č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění, a jsme řádně registrováni Českou národní bankou.

Naším cílem je spokojenost a důvěra našich klientů, která je základem k dlouhodobé spolupráci.

Společnost BROCA s.r.o., je členem největšího tuzemského uskupení pojišťovacích zprostředkovatelů RENOMIA NETWORK, které zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro tuzemské i zahraniční klienty.

OSVĚDČENÍ A CERTIFIKÁTY

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

BROCA s.r.o.
Polská 438
381 01 Český Krumlov – Horní Brána

hynek@broca.cz
+420 603 535 299